A járványügyi helyzet miatti változások

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A járványügyi helyzetre való tekintettel iskolánkban elmarad:

• 3. és 5. évfolyamon a kötelező úszásoktatás (előreláthatólag az első félévben), helyette testnevelés órák szerepelnek az órarendben.
  • Minden rendezvényünk későbbi időpontra tolódik, így pl. Árpád-napok, pályaorientációs napok, farsang, Kulturális bemutató (keringő próbák is), stb.
  • Az iskola épületébe szülő csak előre megbeszélt időpontban, intézményvezetői engedéllyel jöhet be (maszkban, kézfertőtlenítés és érintésmentes testhőmérséklet mérés után).

Felhívom mindenki figyelmét az egyéni védekezés fontosságára,
a járványügyi helyzet fokozódása miatt.
Vigyázzunk magunkra és egymásra!
Jó egészséget kívánok mindenkinek!

Magyari József

Digitális tanévzáró

Tisztelt Szülők! Kedves Kollégák! Kedves Diákok!

Szeretettel és tisztelettel köszöntök minden kedves tanulót, szülőt és kollégát a 2019/2020-as rendhagyó tanévzárón.

Végére értünk a 2019/2020-as tanítási és nevelési évnek, ami a világjárvány következtében átírta előzetes terveinket. Ez az előre nem látható kihívás nagyon komoly feladat elé állította a köznevelési intézményeket, pedagógusokat, diákokat és a szülőket is.

Továbbiak