Kézilabdaedzések

Alsósok figyelem!

Kézilabdaedzések
kedden – csütörtökön 15.h-16.h-ig
az Árpád iskola tornatermében illetve kézilabda pályáján!
Első foglalkozás: szeptember 18-án.
Havi díj:3800Ft/fő
Jelentkezni lehet a fenti időpontokban az edzés helyszínén!

Szeretettel várok Mindenkit!
Vargáné Zsadányi Éva

Kazinczy-jutalom 2018

Iskolánk két évtizede kapcsolódott a „Beszélni nehéz!” mozgalomba, az elmúlt évben hat körünk működött. Nyáron értesített a Kazinczy-díj Alapítvány, hogy az Új hangadók kör
Kazinczy – ­­jutalomban részesült
. A Magyar Katolikus Rádió „Szóról-szóval” című beszédművelő műsorában végzett hűséges, lelkiismeretes munkájával érdemelte ki az elismerést. A kör tagjai már középiskolások, így ott veszik át a jutalmat.

A kör tagjai:

Erős Eszter
Gádpárdy Nóra
Harsányi Orsolya
Loksa Virág Napsugár
Nagy Szilvia
Ősi Anna
Sára Boglárka
Zöldi Szilvia

Gratulálunk! Büszkék vagyunk rájuk!

Tanévnyitó ünnepség, első tanítási nap

A tanévnyitó ünnepség és az első tanítási nap
2018. szeptember 3-án, hétfőn lesz.

A tanévnyitó ünnepség 8 órától kezdődik.
Utána 3 osztályfőnöki órát tartunk.
A tanítás délig tart, ezen a napon ebéd nincs.
Minden évfolyam a tankönyveket is ezen a napon veheti át.

Kedden a tanítás már órarend szerint zajlik. Kérjük, hogy keddre küldjék vissza az első napon kiosztott kérdőíveket, hogy az ebéd igényeket és egyéb kérdéseket fel tudjuk mérni.

Országos számítógépes rajzpályázat

A Debreceni Benedek Elek Általános Iskola „Föltámadott a tenger …” – Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc története címmel országos komplex történelem és műveltségi vetélkedőt rendezett. A történelem vetélkedőhöz kapcsolódva számítógépes rajzpályázatot és „kreatív munkák” versenyt hirdettek felső tagozatos tanulók részére.

Endrődi Kálmán 6. c osztályos tanuló 1. helyezést,
Csizmadia Ármin 5.c osztályos tanulónk 3. helyezést ért el.                                        Gratulálunk!