ÁRPÁD-NAPOK

Képekben

Versenyeredmények:
Sakk
Felső tagozat
1. Gyenes Máté – Radnóti Miklós Általános Iskola
2. Burkódi Mikes – Árpád Fejedelem Általános Iskola
3. Boros Jonatán – Árpád Fejedelem Általános Iskola
Alsó tagozat
1. Keresztesi Áron Bendegúz – Petőfi Sándor Általános Iskola
2. Orbán Levente - Petőfi Sándor Általános Iskola
3. Szabó Márk - Petőfi Sándor Általános Iskola
3. Gulyás Turul - Árpád Fejedelem Általános Iskola
Informatika
1. Genzelman Erik – Radnóti Miklós Általános Iskola
2. Fóris Jonatán – Árpád Fejedelem Általános Iskola
3. Kósa Dániel – Radnóti Miklós Általános Iskola
4. Endrődi Kálmán – Árpád Fejedelem Általános Iskola
4. Boda Máté – Juhász Gyula Általános Iskola
4. Simák Kristóf – Árpád Fejedelem Általános Iskola
Nyelvi játék
5-6. osztály
1. Árpád 2 – Sajgó Levente, Jaczó Lilla, Endrődi Veronika, Vértesi Sára
2. Petőfi 1 – Hujbert Ágoston, Oszaczki Csaba, Kiss Fruzsina, Boldizsár Tünde
3. Földváry 2 – Horváth Adrienn, Kohlócs Panka, Csépe Zoltán, Drajkó Mira
4. Petőfi 2 – Komlódi Bíbor, Tóth Noémi, Dinya Laura, Szécsényi Lili
5. Karolina 2 – Anrási Ajsa, Lakits Zsófia, Nagy Flóra, Kiss Lara
6. Radnóti 2 – Varga Márton, Kochán Dániel, Havai Péter, Chajnáczki Dalma
7. Földváry 1 – Horka Lilla, Mosoni Fanni, Wanderlich Boglárka, Kovács Dominika
8. Karolina 1 – Szentkuti András, Balári András, Papp-Törek Nándor, Nagy Benedek
9. Árpád 1 – Kovács Levente, Kugyela Zalán, Máthé Kitti, Zengő Ádám
10. Radnóti 1 – Horváth Attila, Genzelmann Petra, Csányi Eszter, Deák Attila
11. Juhász – Mohaupt Boglárka, Tar Sára, Polk Bianka, Deák Dóra
7-8. osztály
1. Petőfi 2 – Kecsmár Lídia, Gál Benedek, Som Veronika, Németh Lili
2. Juhász – Cseke Dorina, Cs. Nagy Olga, Kékesi Szabrina, Szedlacsek Anna
3. Karolina 2 – Brenner Boróka, Simon Luca, Debreczeni Eszter, Szekeres Ambrus
4. Árpád 1 – Kohlmann Virág, Halász Gergő, Czerovszki Anita, Tóth Hajnalka
5. Árpád 2 – Tóth Rebeka, Nagy Boglárka, Kovács Ágnes, Balogh Anna
6. Földváry 1 – Szántai Sára, Inotay Réka, Hunyadkürti Dóra, Kovács Bianka
7. Földváry 2 – Povázsai Dorka, Scheibert Márton, Mártai Tamara, Horváth Zsófia
8. Radnóti 2 – Füstös Zsanna, Deák Ferenc, Kocsis Blanka, Kovács-Gál Nimród
9. Petőfi 1 – Dudoli Bettina, Sztakovics Anna, Baksa Barnabás, Nagy-Hajzsel Emma
10. Karolnia 1 – Nagy Luca, Valu Dorka, Dobos Levente, Simon Örs
11. Radnóti 1 – Dian Rita, Zubály Viktória, Vásárhelyi Gergő, Mester Csongor
Matematika
5. osztály
1. Pukk Nóra – Gárdonyi Géza Általános Iskola, Sződliget
2. Kósa Bianka - Radnóti Miklós Általános Iskola
3. Cserni Milán - Árpád Fejedelem Általános Iskola
4. Cziráky Csenge – Árpád Fejedelem Általános Iskola
5. Kádár Zsófia – Juhász Gyula Általános Iskola
6. Lőrik Veronika – Földváry Károly Általános Iskola
6. osztály
1. Varga Boldizsár – Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Verőce
2. Kovács Dóra - Gárdonyi Géza Általános Iskola, Sződliget
3. Medgyesy Miklós - Árpád Fejedelem Általános Iskola
4. Czikk Nóra – Petőfi Sándor Általános Iskola
5. Lada Dominik – Árpád Fejedelem Általános Iskola
6. Királyhegyi Márton – Juhász Gyula Általános Iskola
7. osztály
1. Boda Gábor Máté – Juhász Gyula Általános Iskola
2. Genzelman Erik – Radnóti Miklós Általános Iskola
3. Bihary Gergely - Árpád Fejedelem Általános Iskola
4. Kondér Csanád – Petőfi Sándor Általános Iskola
5. Boros Márton – Árpád Fejedelem Általános Iskola
6. Kósa Dániel – Radnóti Miklós Általános Iskola
Árpád kupa kézilabdaverseny
1. Gödi Németh László Általános Iskola
2. Váci Árpád Fejedelem Általános Iskola
3. Kismarosi Vilcsek Gyula Általános Iskola
Legtechnikásabb játékos: Ormándi Lili

Támogatóink:

A vendéglátás támogatása___________ 2.a
Aradi család_______________________ 6.a
Árvai család_______________________ 5.b-1.b
Bánáti Attila-Hunnia Sütőde
Bartus család______________________ 1.c
Bera család________________________ 5.c-8.c
Boda család_______________________ 7.a
Bór család_________________________ 1.c
Budavári család_____________________ 3.a
Burgermeister család_________________ 3.a
Császár család______________________ 3.a
Csomós Petra______________________ 3.b
DDC
Dunakanyar Védegylet Alapítvány_______ 5.b
Edit virág
Erdős- Carreron család_______________ 4.a
Fábián Fédra_______________________ 5.b
Fóris család________________________ 6.b-8.c
Heisz család
Heisz család_______________________ 5.a-1.b
Horváth család_____________________ 3.a
Hödl család________________________ 7.a
Hús és Agrár Kft.
Jakubecz család_____________________ 4.b
Juhász család______________________ 2.a
Kakukk Pizzéria
Kedvenc JM Gyöngyös
Késhegyi család ____________________ 5.b
Kikillai család______________________ 3.a
Kosdi család_______________________ 1.c
Kovács család _____________________ 4.a
Kozsdi család______________________ 3.a
Kövesdi Dániel
Kövesdi-Mezei család________________ 8.c-5.b
Kucsák könyvkötészet
Kun család________________________ 1.a
Kun család________________________ 3.a
Makrai család______________________ 6.c
Molnár Zsófia______________________ 5.b
Monostori család____________________ 5.c
Nagy Család_______________________ 8.c-3.a
Nagyné Spiegelhalter Renáta___________ 6.c
Nanyista csalás_____________________ 3.a
Neducza család_____________________ 7.a
Ondrik család______________________ 1.c
Ondrik család______________________ 1.c-2.a
Pálos László
Pap Család________________________ 4.c
Pásztor Barna méhészet
Piccadilly Pizzéria___________________ 5.b
Rab Katalin________________________ 5.b
RST Pékség
Sindely család______________________ 1b-3.b-8.b
Stedra Zsolt________________________ 6.c
Stefanidesz család___________________ 1.c
Szegner család_____________________ 3.a
Szerdahelyi család __________________ 1.c
Szerdahelyi család __________________ 7.a
Szilágy család______________________ 8.c
Szilner család______________________ 5.b
Tamás család______________________ 4.c
Törő család________________________ 3.a, 5.c
Ulicsák család______________________ 4.a
Urbán család_______________________ 2.b
Vértesi család
                                                                       Köszönjük a felajánlásokat!

Comments are closed.